1

Makijaż permanentny

purebeauCzym jest makijaż permanentny?

Za pomocą delikatnych igieł do akupunktury, do skóry wprowadzane są przetestowane na alergię pigmenty. Dzięki metodzie PUREBEAU można narysować lub skorygować brwi, kreski na powiekach lub ustach. Różne farby są nakładane na stale na skórę i podkreślają indywidualne piękno – naturalne podkreślenie urody, nienamalowany make-up.

 

 

Jak długo się utrzymuje i jakie niesie ze sobą ryzyko?
 

W zależności od typu i kolorytu skóry makijaż utrzymuje się od 2 do 5 lat. Gdy zacznie blednąć może zostać w każdym czasie zabarwiony. Używane przez Nas farby, igły i różne urządzenia są dostosowane do wymagań prawnych i higienicznych.

 

 

W jaki sposób wykonywany jest makijaż permanentny?
 

Podczas rozmowy ustalamy kształt i kolor optymalny do typu urody. Makijaż permanentny powinien być bardzo naturalny i tylko podkreślać naturalną urodę. Najpierw nanosimy na skórę lekko znieczulający fluid, który zacznie działać w ciągu 5 minut. Następnie delikatnie rysujemy igłą i farbą kontury i ostrożnie otwieramy górną warstwę skóry. W międzyczasie lekko znieczulamy i dalej rysujemy kontur. Aby były one czyste i bez zarzutów, pracujemy niemal wyłącznie igłą 1. Kontury i cienie są wówczas bardzo delikatne i jasne. Następnie za pomocą naszego sprzętu do wprowadzania pigmentu na brwiach malujemy włoski, rzęsy kolorujemy tuż u nasady, a kontur ust lekko lub całkowice cieniujemy. Podczas naszej pracy zawsze zwracamy uwagę na to, aby makijaż był jak najbardziej naturalny. Aby to osiągnąć zawsze pracujemy na dwóch różnych kolorach farby.
 

Po przeprowadzonym zabiegu oczy mają więceij wyrazu i wyglądają młodziej. Usta są pełniejsze, a mimo to naturalne. Brwi, dzięki temu, że narysowaliśmy na nich włoski, po których w rezultacie pozostaje tylko delikatna linia – są równomierne i gęste.